Over 3D Golfvakanties

3D Golfvakanties is gespecialiseerd in golfreizen, binnen en buiten Europa. Wij adviseren u graag over banen en boeken starttijden op iedere gewenste locatie.
Van standaard tot maatwerk, met of zonder vlucht, van exclusief tot All Inclusive reizen.

Openingstijden:

Maandag – Donderdag 9:30AM - 17:00PM
Vrijdag 09:30AM - 14:00PM

Laatste Nieuws

0297-531322

Maandag – Donderdag 9.00 - 17.00 Vrijdag 09.00 - 15.00

Top
3DGolfvakanties, Alfonso XIII , Sevilla. Golf arrangement Andalusia. Golf op Real Club de Sevilla, Zaudin
fade
4355
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-4355,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,3dgolf child theme-child-ver-1.0,3dgolf-ver-1.10,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-down-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-light-header,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-large-title-text,mkdf-title-with-subtitle,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Hotel Alfonso XIII *****

Spanje
3DGolfvakanties / Europa / Spanje / Sevilla / Hotel Alfonso XIII *****

Hotel Alfonso XIII *****

Vanaf

€1095

per person

De vanaf prijs is inclusief luchthavenbelasting
Exclusief verhoging luchthavenbelasting en/of brandstoftoeslag ( indien van toepassing )

Ligging: in het centrum van Sevilla, ooit gebouwd door Alfonso XIII oom zijn gasten een comfortabel verblijf te bieden in de stad rond 1928. Een prachtig hotel in de Moorse stijl van Andalusië met een art deco tintje.  Een waar genot om vanuit dit hotel deze “mooiste” stad van Spanje te gaan ontdekken voor golf, cultuur en natuurlijk culinair.

De kamers: elk van de 132 kamers straalt charme, sfeer en een klasse uit.  U heeft keuze uit  of wel de Andalucia, Castiliaanse of Moorse stijl. Een goede mix tussen modern en de traditionele stijl in uw kamer die uitstekend aansluit bij de sfeer van  dit hotel.

Faciliteiten:  in de patio restaurant San Fernando, bodega Alfonso voor een typische Spaanse sfeer. Verder  de 10 meter lange bar Americano voor een heerlijke cocktail. Verder een klein zwembad en fitness.

Golf: De combinatie cultuur en golf maakt Sevilla een zeer interessante bestemming.  Net buiten de stad liggen o.a. de volgende golfbanen:

Real Club de Golf de Sevilla: mooie parklandbaan, bekend van o.a. het Spaanse Open in 2008, 2010 en 2012. Ontworpen door Jose Maria Olazabal , met brede fairways en vele bunkers. Door zijn gunstige ligging goed bereikbaar vanuit het centrum van de stad.

Club Zaudin Golf:  mooie 18 holes baan ontworpen door Gary Player op slechts 10 minuten van het centrum van Sevilla met een prachtig clubhuis gelijk aan een echte Spaanse Hacienda. Een absolute aanrader wanneer u een reis boekt naar deze verrassende bestemming.

Real Club Pineda de Sevilla: een exclusieve privé golfbaan uitsluitend voor leden. Incidenteel kunnen wij hier voor onze klanten  een starttijd te boeken.

4 nachten hotel o.b.v. Logies en Ontbijt
  • Vlucht:
    Transavia vlucht Sevilla (basistarief)
  • Green Fees
    2 greenfees op verschillende banen
  • Inclusief
    Logies & Ontbijt
    Vlucht
    Autohuur Cat. B (per 2 pers.)
  • Niet Inclusief
    Ook mogelijk o.b.v. Semi All Inclusive
    Vrij gebruik van het binnenzwembad
    Ook mogelijk o.b.v. All Inclusive
    2 x 3 Gangen menu in het hotel
    1 x 3 Gangen menu in het hotel
    All Inclusive
    Semi All Inclusive
    Half Pension inclusief drankjes
    Gratis welcome drankje
    Half Pension
    VIP Transfers naar hotel en golf
    Vrij gebruik van de Spa faciliteiten
    Vrij gebruik van de Gym
    Unlimited golf
    Eigen vervoer
    VIP Transfer luchthaven – hotel v.v.
    Gebruik Driving Range
    Gebruik buggy
    Gebruik trolley
    Luchthavenbelasting
    Meet & Greet op de luchthaven

Tour Location

In het centrum van Sevilla, ooit gebouwd door Alfonso XIII oom zijn gasten een comfortabel verblijf te bieden in de stad rond 1928

  • Periode
    Prijzen
  • 01.02.22-28.02.22
    €1095
  • 01.03.22.31.03.22
    €1275
  • 01.04.22-30.05.22//16.09.22-31.10.22
    €1375