Silken Villa Laguardia ****
€695
per personDe vanaf prijs is inclusief luchthavenbelasting
Exclusief verhoging luchthavenbelasting en/of brandstoftoeslag ( indien van toepassing )
Ligging: in Rioja Alavesa tussen de wijngaarden niet ver van Logroño, bekend om zijn vele restaurants en tapas bars in het hart van de Rioja. Dit hotel biedt een zeer ontspannen sfeer in een landelijke omgeving.
De kamers: stijlvol, klassiek, maar comfortabel met kingsize bed, wifi, minibar en plasma TV. Verder een ruime badkamer met bad, haardroger, badjassen en slippers. Faciliteiten: mooi binnen- buitenzwembad met Spa en een gezellige bar. Verder natuurlijk een uitstekend restaurant voor gastronomie en wijnliefhebbers
Golf: indien u kiest voor dit klassieke Spa Hotel heeft u de keuze uit 3 prachtige, soms zeer uitdagende golfbanen. Tevens bestaat de mogelijkheid een niet genoten greenfee in te ruilen voor een treatment in de Wine Oil Spa van uw hotel.
Izki Golf: ontworpen door Severiano Ballesteros met een spectaculaire lay out omringd door mooie oude bomen. Een unieke ervaring met een mix van puur natuur en golf.
El Campo de Logrono: op slechts 15km van het hotel, bekend om een van de langste hole’s van Europa (619 meter). Enkele zeer uitdagende Tee shots.
Rioja Alta Golf Club: in het hart van de Rioja Alta aan de Camino de Santiago, in een prachtige omgeving beschermd door de Sierra de la Demanda en de Sierra de la Degollada. Een aanrader!
-
Vlucht:Klm vlucht Bilbao (basistarief)
-
Green Fees3 Greenfees op verschillende banen
-
InclusiefLogies & OntbijtVluchtLuchthavenbelastingAutohuur Cat. B (per 2 pers.)
-
Niet InclusiefOok mogelijk o.b.v. Semi All InclusiveVrij gebruik van het binnenzwembadOok mogelijk o.b.v. All Inclusive2 x 3 Gangen menu in het hotel1 x 3 Gangen menu in het hotelAll InclusiveSemi All InclusiveHalf Pension inclusief drankjesGratis welcome drankjeHalf PensionVIP Transfers naar hotel en golfVrij gebruik van de Spa faciliteitenVrij gebruik van de GymUnlimited golfEigen vervoerVIP Transfer luchthaven – hotel v.v.Gebruik Driving RangeGebruik buggyGebruik trolleyMeet & Greet op de luchthaven
Tour Location
In Rioja Alavesa tussen de wijngaarden niet ver van Logroño, bekend om zijn vele restaurants en tapas bars in het hart van de Rioja
-
PeriodePrijzen
-
01.01.22-30.04.22//01.11.22-31.12.22€ 695,00
-
01.05.22-31.10.22€ 750,00